Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Hlavní Postavy

 

Jimmy Hopkins

ObrazekJimmy je hlavní hrdina hry, za kterého hrajete. Jeho matka se znovu provdala s bohatým postarším pánem a chce si užívat jeho peníze na luxusní lodi, ale potřebuje se zbavit syna, malého ďábla. Tak se Jimmy dostane na prestižní školu Bullworth Academy. Ten je po dvou minutách pobytu je napaden gangem Drsňáků, který šikanuje všechny Šprty i Běžné studenty, do kterých jakožto nováček patří i Jim. Po seznámením s Garrym a Petem se rozhodne bojovat proti všem gangům ve škole i v okolí a to tím způsobem, že je nejdřív vyprovokuje do nulového respektu a poté zmlátí vůdce, celkem v pěti Kapitolách, Chapterech.

Věk: 15

Gang: Běžní studenti

Dabér: Gerry Rosenthal

 

Peter Kowalski

ObrazekPete je nejlepším přítelem Jimmyho a také jeden z mála, který zůstane s Jimmym až do konce. Je brán jako nejzženštilejší chlapec ze školy, a také se tak chová. Garry si ho často dobírá. Zachrání Jimmyho při boji s Johnym a občas mu poskytne důležité informace

Věk: 14

Gang: Běžní studenti

Dabér: Matt Bush

 

Garry Smith

ObrazekGarry je hlavním záporákem hry, který se však ze začátku chová jako přítel. Několikrát Jimmymu pomůže, ale na konci 1. Kapitoly ho zavede do arény s Russelem, kterého ale Jimmy stejně porazí. I když by mohl patřit k Drsňákům, nosí barvy Běžných studentů. Dokázal oklamat úplně všechny, aby Jimmyho nenáviděly, potom co ovládne školu, ale nakonec to s ním špatně dopadne.

Věk: 15

Gang: Běžní studenti

Dabér: Peter Vack

 

Russel Northrop

ObrazekRussel byl nejsilnějším studentem na škole, až do příchodu Jimmyho. Když ho na konci 1. Kapitoly oklame Garry, utká se s Jimem v aréně pod školou, kde ale prohraje. Poté se stane jeho přítelem až do konce hry. Šéfuje gangu Bullies a je znám pro svojí nevalnou inteligenci.

Věk: 16

Gang: Drsňáci (Bullies)

Dabér: Cody Melton

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář